Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine myanaliz yine tutan kupon
Arkadaşlar bu kupon myanaliz verilerine göre hazırlandı ve özel bir oynama tekniğiyle oynandı
Bu teknik için yarın ayrı bir başlık açacağım ve detaylı bir şekilde analiz sistemini ve oynama şeklini anlatacağım
Bol şanslar herkese

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Ara
tebrikler
Ara
tebrikler. özel oynama tekniğini çok merak ediyorum açıklıcakmısınız.
Ara
Videolu anlatım yapacak fakat bayramdan dolayı yoğun olduğum için şiödilik özet geçeyim
Biliyorsunuz myanaliz anasayfasına yüksek ihtimaller bölümüne % sel oranlar ekledim
1/x ihtinalli maçları açıp kopyalayıp boş bir excell sayfasına yağıştırıyoruz en üst satırı filtreliyoruz ve % oranlarının olduğu bölümü büyğkten küçüğe sıralıyoruz aynı işlemleri 2/x 2/1 ve 1/2 bölümleri içinde yapıyoruz burdan yüksek ihtimalli gördüklerimizin maç analizleri için maçkolik vb gibi sitelerden takımların geçmiş maçları kendi aralarında oynadıkları maçlar hangi dakikaşarda gol atıyorlar gibi parametreler yönünden inceliyoruz en çok kafamıza yatan 2 maçı alıp 1/x 2/x 1/2 2/1 olmak üzere 4 ihtimalinede oynuyoruz birini banko yapıp sistemde yapabilirsiniz yukarda tutan kuponda olduğu gibi ben bu haftaki bültene baktım pek içime sinen maç olmadı hafta sonu liglerde oynamak daha mantıklı geldi bana en kısa zamanda videolu anlatımıda ekleyeceğin
Bol şanslar
Ara
tebrikler Optimus_Prime Smile

Türkce benim dil degil. Yazdiklarinizi biraz anladim, ama recife maci nasil "banko" yaptin?
Vaktin olursa, lütfen video yapin Smile

Cok Sagolsun & selamlar
Ara
benim anlayamadıgım aynı kuponda bir maça nasıl o kadar cok ihtimal verebildiğiniz
Ara
iy/ms oyunlarında mobil uygulamadn değil bilgisayardan nesine ye girip
ilk maçı seçip bankoyu işaretlerseniz
ikinci maça istediğiniz kadar sonuç girebilirsiniz ancak
her seçtiğiniz tahmin kadar kupon oynamış olursunuz unutmayın
örneğin 1 . maç x/x olsun ve banko olsun
2. maça 2 tahmin girerseniz
2 kupon oynamış olursunuz kupon bedeli ikiye katlanır
MAKSAT TAKDİR DÜNYALI DOSTUM..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum