Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09.09.2016 Cuma
100- kodlu shalke-bayern maçının rahatlıkla 3,5 üste gideceğini düşünüyorum.
Bayern'in ligde gol atma sorunu yok.Tek dezavantajı deplasmanda olması.3,5 üst seçeneği içine sinmeyen arkadaşlar Münih handikapı,tercih edebilirler.

101-kodlu Paris maçında ise,Paris handikap vb. seçeneklerden kaçmak gerekir.Paris Zlatan'dan sonra çok şey kaybetti.Başlı başına bir takım olarak gördüğüm Zlatan'ın gidişi ile gol yollarında zorlanıyorlar,bu sebep ile ilk yarı berabere ev sahibi olmanın avantajı ile ikinci yarı maçı alırlar.Kazanmaları ise terk farklı olur yani handikap(0)

102-kodlu Sociedad-espanyol maçı ise rahatlıkla üst olabilecek bir maç 1.85 oran sizi yanıltmasın.Sociedad az gol atıp yemesine rağmen Espanyol bu sene lige çok renkli bir giriş yaptı.Takım ofansif oynuyor çok gol atıp yiyor.Sistem kuponlarında 3,5 üst denenir.

103-kodlu Celta-Atletico maçında ise sezonun galibiyetsiz iki takımı karşılaşıyor.Bu sebep ile Celta güçlü rakibinden puan almak için kapanacaktır.İlk yarısı golsüz geçeceğini tahmin ettiğim maç,ikinci yarı Atletico'nun tek farklı galibiyeti ile sonuçlanacaktır.

Yorumlarımı yazarken myanaliz programından ve diğer ayrıntılardan yararlandım.
Herkese bolşans diliyorum.
Unutmayın ki iddaa da şans faktörü önemlidir.Bu sebep ile herkes bütçesine göre zevk amaçlı oynamalıdır.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  24.09.2016 tamerhan 0 3,152 24-09-2016, Saat: 02:18
Son Yorum: tamerhan
  10.09.2016 tamerhan 0 1,353 10-09-2016, Saat: 13:21
Son Yorum: tamerhan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Günün maçları