Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myanaliz yeni istatistikler
Merhabalar;
Myanaliz tahminlerinizin isabetlerini artırmak için artık yeni istatistiklerle karşınızda
- İDDAA DA EN ÇOK OYNANAN MAÇLAR
- AVRUPADA EN ÇOK OYNANAN MAÇLALR
- AVRUPADA ORANI DÜŞEN MAÇLAR

Sizler için her zaman daha iyisini ve daha fazlasınız yapmaya devam ediyorum
yakında yeni sürprizlerimiz olacak
bol şanslar
http://www.myanaliz.net
MAKSAT TAKDİR DÜNYALI DOSTUM..
Ara
slm kolay gelsin bir maçı incelerken yüzdesel olarak hangi oranı baz almalıyız tşk.
Ara
merhaba % sel olarak yüksek olan ihtimal gelmesi en muhtemel ihtimaldir ancak myanaliz bunun için değil önce myanaliz e bakarak kupon yapmak yerine ben kendim şu şekilde kullanıyorum sistemi önce oynayacağım maçları bültenden seçiyorum sonra takımların durumlarına kart cezalıları sakatlar vs durumlarına bakıp eleme yapıyorum sonra kalan maçların myanalizden oran analizlerine bakıyorum hangi oranlar patlamış mesela bugün sevilla villareal maçında 1/1 oynamayı düşünüyordum ama myanaliz e baktığımda ilk yarı oranlarında beraberlik %42 yani bu oran patlayabilir bu maçı kuponumdan çıkardım myanaliz le iddaanın oran verirken yanılma %lerini görüyoruz yani bir maça %60 ms1 diyorsa %40 da gelmeme ihtimali var bu hiçde azımsanacak bir rakam değil umarım anlatabilmişimdir
Ara
Kardeş bu sistem neyin nesi bilmiyorum ama sayende 172 bin tutturduk Big Grin
Ara
S.a kral basketbol maçlarına hergün saat kaçta yeni program yeni maçlar gelıyor dunden beri beklıyorum yenilenmedi basketbol
Ara
emeğine sağlık kardeşim..kolay bişey değil bu..insanlığa hizmet için herkes adına teşekkür ederim sana ve emeği geçenlere
Ara
ben teşekkür ederim yeni bir analiz sistemi üzerine çalışıyorum bakalım test aşamasında şu anda yakında yayınlayacağım
my analiz artık tahmin de yapacak
Ara
dünya hali..malum borcu olan var darda kalan var açgözlü olan da var..Bkalım kıme yarayacak ama umarım ıhtıyacı olana yarar ...
Ara
birilerine bi şekilde yarasın diye inan gece gndüz çalışıyoruz
Ara
(05-12-2017, Saat: 19:38)Optimus_Prime Adlı Kullanıcıdan Alıntı: birilerine bi şekilde yarasın diye inan gece gndüz çalışıyoruz

bütün maçlara bunu diyor bi hata var sanki bi bakın isterseniz ; skor hep 0-0 veriyor
Maç Çok yüksek İhtimalle 2,5 alt biter ama bi kırmızı kart penaltı herşeyi değiştirir unutma
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MYANALİZ KAPANIYOR!! Optimus_Prime 0 53 11-08-2018, Saat: 12:08
Son Yorum: Optimus_Prime
  MYANALİZ YENİ MOBİL GÖRÜNÜMÜYLE YAYINDA Optimus_Prime 0 1,388 10-02-2017, Saat: 17:47
  Myanaliz artık Otomatik güncelleniyor Optimus_Prime 2 2,795 17-01-2017, Saat: 14:25
  Myanaliz deki Yenilikler Optimus_Prime 0 2,081 14-09-2016, Saat: 14:10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Günün maçları